Якісний посівний матеріал
власної селекції

Соняшник

Соняшник – основна олійна культура країни. Україна займає перше місце в Європі по вирощуванню і переробці соняшника. Родючі ґрунти дозволяють українським аграріям досягати високої рентабельності вирощування цієї культури при порівняно низьких витратах. Щорічне збільшення попиту на насіння соняшнику сприяло розширенню засіюванних площ.

Пшениця

Озима пшениця – одна з найцінніших продовольчих культур на землі. Протягом останніх десятиліть Україна входить в десятку країн – провідних виробників пшениці в світі. В Україні вирощування озимої пшениці є наймасштабнішою галуззю в агропромисловому комплексі.

Овес

Овес посівної (Avena sativa L.) відноситься до групи зернофуражних культур. Його використовують в кормових і харчових цілях. Цінність вівса і продуктів його переробки пов'язана з особливостями біохімічного складу зерна.

Основна страва з вівса – вівсянка, яку їдять у всьому світі.

Також, овес – це дуже корисний і незамінний корм для коней.

Ячмінь

Ячмінь належить до числа найдавніших культурних рослин. Як і пшениця, він був окультурений в епоху неолітичної революції на Близькому Сході не менше 10 тис. років тому.

Широко використовується в пивоварінні та є найпоширенішим злаковим, з якого виробляється солод.

Iнші культури

Ми зарекомендували себе на аграрному ринку надійним, порядним, серйозним діловим партнером, про що свідчить довіру наших клієнтів в різних регіонах України.

Наша продукція пройшла широку апробацію в різних кліматичних зонах і отримала позитивні висновки аграріїв.